Понеділок, 20.05.2024, 22:44

Головна » Файли » Історія

Презентація досвіду роботи вчителя історії Михайлюк Марії Анатоліївни
[ Викачати з сервера (5.76 Mb) ] 21.03.2016, 22:38

Пізнання історичної минувшини – складова частина виховання свідомого громадянина, патріота своєї Батьківщини. Це пізнання починається із вивчення рідного краю. Людина повинна знати, звідки вона походить, яке її коріння, хто її батьки, діди, прадіди.

Кожен населений пункт нашої України має свою історію, яка бере  початки з праісторичної епохи або пізніших історичних періодів. В історії  того чи іншого міста чи села хронологічно віддзеркалюються всі історичні процеси. У зв»язку з цим цікаво знати літопис населеного пункту, в якому ти народився, жив чи працював.

Історія одного села стає осередком розмислів над долею всього народу в глобальному контексті.

Категорія: Історія | Додав: Олеся
Переглядів: 486 | Завантажень: 25 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
1 zaboyakanna • 10:06, 03.02.2018
Дорога Марічко Соловій! Будь ласка, прочитай моє повідомлення. 17 лютого ми збираємося у Чорткові на зустріч 20 років після закінчення училища. Дуже хочу зустрітися з тобою!!!!! Твій телефон не відповідає на мої дзвінки. Петровська Ганна, мій номер телефону не змінився. Передзвони мені будь ласка, або напиши на електронну пошту. Чекатиму з НЕТЕРПІННЯМ!!!!!!!