П`ятниця, 10.05.2024, 16:25

Головна » Файли » Інформатика

У категорії матеріалів: 3

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

“ Вихід є! ”. Антисуїцидний флеш-моб із такою назвою підготували учні Гориглядівської ЗОШ І-ІІ ст. під керівництвом вчителя інформатики Дворської О. М. . В ньому діти розповідають про те, що в якій би ситуації ти не опинився, здаватися не можна, адже вихід є завжди. Учні закликають цінувати своє життя, бо воно в нас одне. Флеш-моб є альтернативою “групам смерті”, якими останнім часом захопились підлітки.

Інформатика | Переглядів: 287 | Завантажень: 0 | Додав: Олеся | Дата: 17.03.2017 | Коментарі (0)

Позакласний захід в 5-9 класах з інформатики у формі конференції на тему «День безпечного Інтернету».

Інформатика | Переглядів: 253 | Завантажень: 6 | Додав: Олеся | Дата: 08.02.2017 | Коментарі (0)

“ГРА ЯК ІНТЕРАКТИВНИЙ МЕТОД НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ  ”
Презентація педагогічного досвіду
вчителя інформатики
Гориглядівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.
Дворської Олесі Михайлівни
Людина, яка схватила хоча б один раз кота за хвіст, знає про котів набагато більше, ніж та, яка лише читала про них, але ніколи не бачила.
                              Марк Твен

Інформатика | Переглядів: 976 | Завантажень: 53 | Додав: Олеся | Дата: 17.01.2016 | Коментарі (0)